BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dar vienas apdovanojimas Kiddy Guardianfix Pro 2 automobilinėms kėdutėms :)

Kiddy yra malonu pranešti, kad nauja Guardianfix Pro 2 automobilinių kėdučių grupėje 1, 2, 3 atiteko sidabrinis prestižinis apdovanojimas “Praktiškas vaikų auklėjimas ir nėštumas leidinio apdovanojimuose”.

Produktas, kuris yra Kiddy aukščiausio dizaino lygio , pasižymintis puikiomis saugumo ir komforto funkcijomis, dėl šių savybių Kiddy tvirtai įsitvirtinęs automobilinių kėdučių rinkoje.. Kiddy pardavimų direktorius Simonas Gibbsas pakomentavo:

“Tai iš tiesų puiki ir pelnytą žinia KIDDY. Tai tikrai puikus visapusiškai, labai plataus amžiaus grupęei skirtas produktas “.

Kiddy Guardianfix Pro 2 naudojama K-jungtis, siekiant užtikrinti galimybę naudotis ISOFIX sistema, arba gali būti tiesiog segama su saugos diržų. Kiddy Guardianfix Pro 2 komplektuojama su Kiddy saugos staliuku, skirtu naudoti 1 amžiaus grupės etape. Buvo įrodyta, kad saugos staliukus ženkliai padeda sumažinti sunkių sužalojimų riziką vaikui susidūrimo atveju . Vyresniems vaikams unikalus “KSA” Kiddy amortizatoriai, kurios yra paslėptos sėdynės pagrinde. KSA yra smūgio metu smūgio jėgą rezorbuojantis ir susigniuždantis elementas. Tai užtikrina vaiko saugumą ir sumažina diskomfortą avarijos atveju.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: