BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Puikūs įvertinimai Kiddy vaikiškoms autokėdutėms!

Puikūs įvertinimai kiddy vaikiškoms autokėdutėms iš garsios vokiečių testuotojų organizacijos “Stiftung Warentest” ir “AGR eV” (įvairių medicinos asociacijų susivienijimas)

41530_g2_e07_lowres.jpg

Kompanija Kiddy eilinį kartą nustato aukštus standartus vaikų saugumui!
Stiftung Warentest rekomenduoja „augančią“ Kiddy Guardian Pro 2 “ autokėdutę (grupė I / II / III) vaikams nuo 9 iki 36 kg svorio. Kiddy Guardian Pro 2 modelis tapo nugalėtoju savo grupėje ir gavo geriausią saugumo balą -1.8.
Ji išsiskiria labai gera apsauga nuo šoninio smūgio, gera apsauga nuo priekinio smūgio avarijos metu ir labai maža rizika dėl neteisingo naudojimo. Be to, Kiddy Guardian Pro 2 turi tokius privalumus, kaip gerus saugos diržų laikiklius, labai gerą paminkštinimą ir patogų prailginimą vaiko kojoms. Sėdynės aukštis ir plotis reguliuojamas paprastai, viena ranka paspaudžiant rankenėlę, esančią sėdynės atlošo nugaroje. Taigi, autokėdutė auga kartu su vaiku nuo 9 mėnesių iki 12 metų amžiaus ir bet kuriuo metu užtikrina puikų sudėtingos Kiddy saugumo technologijos veikimą.
Be Kiddy Guardian Pro 2, buvo išbandytos dar dvi Kiddy autokėdutės: Kiddy Cruiserfix Pro ( II / III grupė) ir Kiddy Energy Pro 2 (I grupė).
41520_cf_035_lowres.jpg
Kiddy Cruiserfix Pro su ISOFIX sistema taip pat auga kartu su jūsų vaiku ir puikiai jam tinka. Ji išsiskiria labai gera apsauga nuo šoninio smūgio, labai maža rizika suklysti montuojant ir naujomis Kiddy k-fix jungtimis lengvam pritvirtinimui prie jūsų automobilio ISOFIX sistemos. Stiftung Warentest organizacija autokėdutę Kiddy Cruiserfix Pro išskirtinai įvertino geriausiai – aukščiausiu 1,7 balu.
Nors Stiftung Warentest organizacija autokėdutę Kiddy Energy Pro 2, kaip turinčią priekinio ir šoninio smūgio apsaugą, įvertino „labai gerai“, „patenkinamai “ įvertino naudojamas medžiagas, tačiau Kiddy bendrovės gautas bendras rezultatas netenkina. Dėl šios priežasties ją išima iš rinkos ir sustabdo tiekimą iki sekančio pranešimo. Laikantis Kiddy filosofijos privalomų etikos reikalavimų, autokėdutė Kiddy Energy Pro 2 bus vėl pasiūlyta mažmeninės prekybos partneriams tik po nuodugnaus peržiūrėjimo ir patobulinimo.
Be pagrindinių tyrimo kriterijų: saugos ir montavimo/ergonomiškumo, šiais metais pirmą kartą Stiftung Warentest tyrė autokėdučių medžiagų sudėtį.
Medžiagos, naudojamos Kiddy autokėdučių gamyboje, išsamiai išbandomos prieš jas patvirtinant masinei gamybai. Be daugelio veiksnių, tokių kaip atsparumas susidėvėjimui ir tinkamumas aplinkosaugai, Kiddy ypač svarbu vaiko suderinamumas ir tolerancija medžiagoms ir jų atsparumas ugniai. Šiuo atveju Kiddy turi laikytis tam tikrų taisyklių ir nuostatų, numatytų Vokietijos įstatymų leidybos institucijos automobilių pramonei, kalbant apie medžiagų degimą, naudojamų automobilių vidaus salonuose. Tik tada, jei šios medžiagos atitinka mūsų aukštus kokybės standartus, jos bus leistos naudoti gaminant Kiddy autokėdutes. Su nepriklausomų laboratorijų pagalba, Kiddy tiria pagal pripažintus Europos standartus ir direktyvas, tokius, kaip dabartinis REACH aktas 1907/2006 (SVHC), EN71.3 ir EN71.9, taip pat Ökotex 100 standartų dalis.
Patikimumas ir komfortas visada buvo laikomas aukščiausiu prioritetu gaminant Kiddy autokėdutes, taip pat sveikas vaiko vystymasis ir sveiki tėvai yra laikomi vienodai svarbiais! Kiddy autokėdutės išsiskiria rafinuotu ergonomiškumu vaikui ir protingu bei patogiu valdymu tėvams, siūlo lengvą konstrukciją ir patogiam reguliavimui inovacinį mechanizmą. Šių savybių dėka, nugaros problemų gali išvengti tiek vaikai, tiek tėvai. Šis ypatingas Kiddy pasiekimas apdovanotas „AGR kokybės antspaudu“ (Campaign for Healthier Backs, – tai įvairių medicinos asociacijų susivienijimas). Septynios Kiddy autokėdutės gavo labai trokštamą sertifikatą kaip nugarai draugiški gaminiai. Jos visos atitiko nepriklausomų medicinos ir terapijos ekspertų reiklius lūkesčius ir praėjo įvairių metodų patikrinimus:
Grupė I: kiddy energy pro, kiddy energy pro 2
Grupė I/II/III: kiddy guardian pro, kiddy guardian pro 2
Grupė II/III: kiddy cruiser pro, kiddy cruiserfix pro
Šiuo metu Kiddy yra vienintelė kompanija, dirbanti vaikų pramonės šakoje, kurios gaminamos autokėdutės vaikams yra rekomenduojamos ir patikrintos Association Forum Healthy Back – Geresnis Gyvenimas ir Federalinė Vokietijos Nugaros Mokyklų Asociacija www.agr-ev.de.
Trumpai apie bendrovę
Daugiau nei 30 metų šeimos valdomos įmonės „Kiddy“ svarbiausias prioritetas buvo ir yra vaikų saugumas automobilyje. Inovatyvių vaikų autokėdučių, vežimėlių ir priedų gamintoja šiuo metu yra atstovaujama daugiau nei 40-yje šalių. Pagrindinė įmonės strategijos šerdis yra moksliniai tyrimai, plėtra ir aukštų technologijų medžiagų naudojimas, kurios etišką pareiškimą galima apibendrinti vienu sakiniu: bekompromisis vaikų saugumas. Įkvėpta šio ambicingos filosofijos, Kiddy vaikams kuria autokėdutes aukštos saugos kokybės technologijų formatu. Pačių Kiddy užregistruoti patentai, pavyzdžiui, KSA -kiddy smūgio amortizatorius, pagerinti šoninės apsaugos komponentai ir naujausias įdiegimas kiddy k-fix jungtys ISOFIX tvirtinimo sistemai, nustato kryptį visai pramonei.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: