BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kiddy Comfort pro – saugo gyvybes!

Ištrauka iš Tiffany pasakojimo:
Kai mano dukrelei Mack buvo 12 mėnesių aš pradėjau domėtis kitos grupės autokėdutėmis, kadangi ji jau išaugo savo kėdutę grupėje 0+. Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad jų tiek daug ir įvairiausių modelių, labai sunku buvo išsirinkti autokėdutę. Todėl pradėjau kreipti dėmesį į tam tikrus aspektus ieškant autokėdutės: lyginau jų saugumo lygį. Ir niekada nebūčiau pagalvojusi, kad tik maža dalis autokėdučių turi gerus saugumo rezultatus ir tai mane labai išgasdino.
Ir štai Vokietijoje autokėdutės turi atitikti Europos standartus, kad ji būti išleidžiama į rinką. Kartais pagalvoju, kad galbūt yra reikalaujama per daug, bet kai atkreipi dėmesį į savo vaiko saugumą, tai atrodo, kad visi reikalavimai teisingi.
Todėl iš visos gausybės autokėdučių gamintojų išsirinkau Kiddy comfort pro, nes ji vienintelė patraukė mano dėmesį ir yra gavusi vieną iš aukščiausių įvertinimų iš Stitfung Warentest 2,1 balo, o iš ADAC nepriklausomų testų bandytojų – įvertinimai “gerai” ir t.t., šioje amžiaus grupėje nuo 9 mėnesių iki 12 metų (9-36 kg).

kiddycomfortpro03-347x500.jpg

Aš tikrai noriu pasakyti daug gero apie šią autokėdutę po paskutinio mūsų nelaimingo atsitikimo.
Į komplektą įeina „saugos staliukas“, kuris sumažina kaklo slankstelių traumos tikimybę priekinio smūgio metu. Šis saugos staliukas apsaugo taip, kad jūsų vaikas nepasislinktų per daug į priekį, kad smūgio metu stipriai nepažeistų stuburo ir kaklo slankstelių.
Kiddy Comfort pro autokėdutės turi orui pralaidžias medžiagas, kurios padės išvengti šilumos susidarymo. Net ir karštomis vasaros dienomis mano mažoji neprakaitavo. Taip pat labai lengva valyti medžiagas.
Taip pat yra įvairių priedų prie šios autokėdutės vaikams sudominti tai: piešimo padėkliukas ant saugos staliuko, meškiukas – knyga. Mes dar neišbandėme šių priedų, bet aš manau, kad tai yra fantastiška!
Rekomenduoju pirkti šią autokėdutę Kiddy Comfort pro (mes buvome patekę į autoįvykį), mes buvome taip sužavėti jos efektyvumu, kad įsigijome ir vėl tokią pat autokėdutę tik naujesnės kartos, svarbiausia vaiko saugumas.
Atvykę policijos pareigūnai į autoįvykio vietą ir pamatę mūsų automobilį, jie nepatikėjo mūsų pasakojimu, jog jame taip pat buvo mūsų dukra, ir kad ji sėdėjo toje pusėje, kurioje ir buvo smūgis, kadangi ji stovėjo šalia mūsų visiškai sveika, be jokio įbrėžimo. Iš pačių pradžių jie manė, jog čia pašalinis vaikas atėjęs pasižiūrėti. Džiaugiuosi, jog tą dieną mus saugojo angelai sargai ir mes norime padėkoti autokėdutės gamintojams už išsaugotą mūsų vaiko gyvybę. Yra daug visokiausių autoįvykių ir kiekvienas gali pasidalinti savo patirtimi, ypač tuomet kai tai nutinka tau.
freeli_rightarrow-500x333.jpg


Patiko (0)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: