BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Clevamama Memory Foam putų pagalvė

Memory Foam putų pagalvė

Mūsų pagalvė sukurta taip, kad išsaugotų apvalią minkštos kūdikio galvelės formą ir sumažintų plagiocefalijos – plokščiosios galvos sindromo – padarinius. Ši patogi ir  prašmatni pagalvė turi papildomą  Airflow™ savybę -  praleidžia orą – dėl to pašalinama drėgmė, pagerėja oro cirkuliacija ir pasiekiamas „jaukumo įspūdis“. Pagalvės užvalkalai nuimami, juos galima skalbti.

Trejybės koledže atlikto mokslinio tyrimo ataskaitą

Remiantis perversmą moksle padariusiu moksliniu tyrimu, Clevamama™ formą išlaikanti putų pagalvė kūdikiams Memory Foam Baby Pillow palengvina plokščiosios galvos sindromo simptomus.

Naujausias mokslinis tyrimas, atliktas Trejybės koledže (angl. Trinity College) nustatė, kad, vietoj įprastinio čiužinio naudojantis Clevamama™ formą išlaikančiais putų čiužiniu arba pagalve, galima ženkliai palengvinti „plokščiosios galvos sindromo“, būdingo kūdikiams, simptomus.

Deformuojanti plagiocefalija, susirgimas, labiau žinomas „plokščiosios galvos sindromo“ pavadinimu, pakenkia daugeliui kūdikių, kadangi vis plačiau rekomenduojama miego metu kūdikius guldyti ant nugaros, siekiant tokiu būdu apsaugoti nuo staigios kūdikių mirties sindromo. Pavyzdžiui, Dublino Holles Street gimdymo namai praneša per savaitę užregistruoją šešis tokius atvejus, kas prilygsta daugiau kaip 300 atvejų per metus.

Trejybės koledžo Dublino bioinžinerijos centro mokslininkai atliko mokslinę Clevamama™ formą išlaikančios putų pagalvės kūdikiams analizę ir nustatė, kad ji gali sumažinti kūdikio kaukolei tenkantį spaudimą; spaudimas paaštrina plokščiosios galvos sindromą.

Naudodamiesi skaitmeniniu kūdikio galvos modeliu, mokslininkai ištyrė, kokia yra kontakto tarp kaukolės minkštosios užpakalinės dalies ir medžiagų, į kurias remiamasi, biomechanika; iš pradžių buvo tirti nepatentuoti čiužiniai, kurie paprastai dedami į vaikiškas lovytes, o vėliau buvo ištirta  Clevamama™ poliuretano putų pagalvė, padėta ant tokio pat čiužinio.

Mokslinio tyrimo metu nustatyta, kad, naudojantis ne vien čiužiniu, bet ir Clevamama™ formą išlaikančia putų pagalve, pastebimas ir mažesnis įtempimų pasiskirstymas, ir mažesnis deformacijos energijos tankis. Užtikrindama daugiau kaip 80 proc. didesnį sąlytį su galva, pagalvė sumažina spaudimą į kūdikio kaukolę beveik  50 procentų. Tyrimo metu taip pat nustatyta, kad pagalvės skersinis pjūvis pakankamai žemas, o pagalvės medžiaga nėra pernelyg kieta, todėl kūdikio galvutė guli natūralioje padėtyje, kuri netrukdo cirkuliuoti orui.

Komentuodamas mokslinio tyrimo metu gautus duomenis, Alexanderis Lennonas, Dublino Trejybės koledžo mokslinis bendradarbis bei tyrimo bendraautorius, pasakė, kad “iki šiol deformacinę plagiocefaliją sukelianti biomechanika buvo mažai tyrinėta. Mes manome, kad šis tyrimas yra svarbus pirmasis žingsnis, kuris padėjo mums geriau suprasti potencialius plokščiosios galvos sindromo mechanizmus ir jo gydymo būdus .”

Mokslinį tyrimą atliko Trejybės koledžo bioinžinerijos centro grupė Handy Baby Products Ltd., kuri gamina Clevamama™ formą išlaikančias putų pagalves, užsakymu.

Martina Delaney, viena iš „Handy Baby“ steigėjų, kalbėjo taip: “Daugybei tėvų kelia rūpestį plokščiosios galvos sindromas, nes dėl to jie gali būti priversti daug lėšų skirti fizioterapijos procedūroms, arba, ypatingais atvejais, ortopediniams šalmams pirkti, kurie gali kainuoti kelis tūkstančius svarų sterlingų.

Mums malonu, kad šis tyrimas patvirtino mūsų teoriją, jog Clevamama™ formą išlaikančios putų pagalvės gali veiksmingai, nebrangiai ir saugiai išspręsti šią problemą.“


Patiko (0)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: